grįžimas

Grįžimas po atostogų į realybę – oro uostai LT

Grįžimas po atostogų į realybę – oro uostai LT

Nors vasara jau skaičiuoja paskutinį mėnesį, tai dar tikrai nereiškia, jog jau visi patyrė, ką reiškia atostogų malonumai – praktika rodo, kad vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia atostogauti rugsėjo ar spalio mėnesiais. Toks sprendimas atrodo daugiau nei logiškas: atėjus rudeniui, jei dar ir galime džiaugtis saulės spinduliais, tai jie jau tikrai nebešildo, tad mintis išvykti ten, kur šilčiau mūsų šalyje, atrodo kaip pats idealiausias sprendimas. Dar daugiau, rudenį daugybės paslaugų, kurios yra reikalingos mūsų atostogoms, kainos yra mažesnės, todėl tai tampa dar viena svaria priežastimi vykti atostogų. Tačiau ne ką mažiau svarbus yra ir kitas dalykas – ne paslaptis ir tai, kad, jei pasiruošimas atostogoms bei pats jų procesas dovanoja daug puikių emocijų, tai po to sugrįžti į kasdienybę yra labai sunku. Dar sunkiau tuo atveju, jei atostogos vyko rudenį – lietuviška rudens dargana, lietus ir vėjai nuteikia dar prasčiau. Vis dėlto, nėra viskas taip blogai, kaip galėtumėte pagalvoti iš pradžių: atkreipkite dėmesį į tai, kad yra daugybė būdų, kaip prisijaukinti kasdienybę ir ką daryti, kad atostogoms praėjus, nebūtų liūdesio.

Visus rūpesčius, susijusius su grįžimu, išspręskite dar prieš išvykdami

Ne paslaptis, kad grįžimas po atostogų kelia liūdesį jau vien dėlto, jog atostogos pasibaigė, tačiau tai dar ne viskas: jei prieš išvykdami nepasirūpinsite praktiniais dalykais, tai liūdesio ir nerimo gali būti dar daugiau. Tačiau, ar taip  ir bus, priklausys tik nuo jūsų – jūs viską galite pakeisti. Pasistenkite išspręsti visus praktinius dalykus, susijusius su jūsų grįžimu. Pavyzdžiui, jei jums bus reikalingos pervežimo paslaugos, tam, kad iš oro uosto grįžtumėte namo, (tokiu atveju gali praversti tokie pasiūlymai, kaip veža Zuikiobilietai.lt kryptimi Rygos oro uostas Klaipėda, o prieš išvykstant – veža į Rygos oro uostą iš Klaipėdos), užsakykite šias paslaugas dar prieš kelionę. Ne paslaptis, kad kai rūpesčių yra mažiau, tai ir nuotaika būna kur kas geresnė.

Taip pat skaitykite:

Pasilikite bent šiek tiek laiko maloniai veiklai namuose

Planuodami atostogas, nedarykite klaidos, kokią daro daugelis. Daugybė žmonių savo atostogas suplanuoja taip, jog vos tik grįžę iš kelionės jau sekančią dieną turi eiti į darbą. Ir nors daugelis galvoja, kad po tokio sprendimo su puikia atostogų nuotaika pradės darbus, labai dažnai sulaukiama visiškai priešingo efekto – nuotaika būna dar blogesnė. Taigi, neskubėkite po atostogų iš karto į darbą – viską suplanuokite taip, jog dar bent kelias dienas galėtumėte praleisti namų aplinkoje ir užsiimti malonia veikla.