Temos Archyvai: Žinios

Vandens filtrai namui – kokybė ir gera savijauta

Vandens filtrai namui garantuoja saugumą vartotojams ir užtikrina, kad į vandens sistemą nepateks nepageidaujamos medžiagos iš naudojamo šaltinio. Įrengiant ar jau senei naudojant namuose vandens sistemą suprantame, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių vandens kokybė gali neatitikti higienos reikalavimų. Tad naudinga suprasti, kad filtrai namams yra įrengiami ne iš pavydo kaimynams ar mados. Vandens filtrai tarnauja kokybės ir saugumo užtikrinimui.

Vandens filtrai namui

Filtrai namui yra pasirenkami atlikus taip vadinamą tyrimą ir analizę. Kurios metu sužinoma vandens sudėtis ir kokybė. Nors vandens filtrai Brita aptinkami daugelio vartotojų buityje, ne visiems jie įtinka našumu. Filtrai, kurie išfiltruoja nedidelį kiekį vandens dažniausiai pasirenkami maisto gamybai, kaip geriamo vandens naudojimui numalšinant troškuliui. Todėl Brita filtrai ir vadinami buitiniais. Didelį kokybiško vandens poreikį turintys namai renkasi Pureaquafilter.lt rekomenduojamus filtrus. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt yra parenkami pagal filtrų atliekamas funkcijas. Atsižvelgiant į vandens sudėtį filtrai parenkami kiekvienam namui individualiai. Taip pat susipažinus su užsakovų poreikiais, kiekviena filtravimo sistema yra parenkama pagal našumą. Todėl susipažinti su filtrų rūšimis naudinga prieš pradedant diskusiją su Pureaquafilter.lt specialistais.

Mechaniniai filtrai

Individualiuose namuose mechaninės filtravimo sistemos tarnauja pirminiam ir saugiam vandens paėmimo etapui užtikrinti. Į vandens tiekimo sistemą patekęs smėlis, dumblas, rūdys ar kitos medžiagos yra saugiai pašalinamos. Todėl be konsultacijos jų našumo pasirinkti nepavys, tai gali atlikti tik savo darbą suprantantys ir profesionalias žinias valdantys Pureaquafilter.lt ekspertai.

Vandens nugeležinimo filtrai

Namuose, kuriuose ruošiamas gręžinys dažniausiai atsiranda poreikis sumontuoti nugeležinimo filtrus. Ši vandens filtravimo sistema iš vandens pašalina jame esantį geležį, sieros vandenilį, kuris dvokia sugedusiais kiaušiniais ir išfiltruoja kitas nepageidaujamas vartojimui medžiagas. Taip atstatoma ir pagerinama vandens kokybė. Vanduo tampa skaidrus, malonaus kvapo ir skonio, kurį namuose galima naudoti kaip geriamą.

Vandens minkštinimo/nukalkinimo filtrai

Jei namuose ant paviršių ar naudojamos buitinės technikos itin dažnai kaupiasi kalkių nuosėdų sluoksnis reiškia, kad vanduo yra kietas. Dažnai gendanti technika priverčia namo gyventojus žvalgytis įrankių, kurie leistų efektyviai išvengti kalkių. Ir dažniausiai atradimas yra Pureaquafilter.lt minkštinimo filtrai. Iš vandens pašalintos kalcio bei magnio druskos garantuoja vandens suminkštinimą ir nuosėdų atsikratymą viso filtrų naudojimo laikotarpį. Todėl be Pureaquafilter.lt specialistų pagalbos išsirinkti geriausio našumo filtrus namui greičiausiai nepavyks. Nors ir vandens filtrai Brita atlieka panašią funkciją, jų pajėgumas nėra toks kaip Pureaquafilter.lt siūlomi.

Taigi, žinant, kad vandens kokybė namuose užtikrinama filtrais naudinga šį klausimą spręsti praktiškai. Pureaquafilter.lt specialistai ne tik patars ir parinks, bet ir sumontuos filtrus ir pasisiūlys planuotai jų profilaktinei patikrai kas mėnesį ar kartą ketvirtyje Jūsų patogumui.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

grįžimas

Grįžimas po atostogų į realybę – oro uostai LT

Grįžimas po atostogų į realybę – oro uostai LT

Nors vasara jau skaičiuoja paskutinį mėnesį, tai dar tikrai nereiškia, jog jau visi patyrė, ką reiškia atostogų malonumai – praktika rodo, kad vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia atostogauti rugsėjo ar spalio mėnesiais. Toks sprendimas atrodo daugiau nei logiškas: atėjus rudeniui, jei dar ir galime džiaugtis saulės spinduliais, tai jie jau tikrai nebešildo, tad mintis išvykti ten, kur šilčiau mūsų šalyje, atrodo kaip pats idealiausias sprendimas. Dar daugiau, rudenį daugybės paslaugų, kurios yra reikalingos mūsų atostogoms, kainos yra mažesnės, todėl tai tampa dar viena svaria priežastimi vykti atostogų. Tačiau ne ką mažiau svarbus yra ir kitas dalykas – ne paslaptis ir tai, kad, jei pasiruošimas atostogoms bei pats jų procesas dovanoja daug puikių emocijų, tai po to sugrįžti į kasdienybę yra labai sunku. Dar sunkiau tuo atveju, jei atostogos vyko rudenį – lietuviška rudens dargana, lietus ir vėjai nuteikia dar prasčiau. Vis dėlto, nėra viskas taip blogai, kaip galėtumėte pagalvoti iš pradžių: atkreipkite dėmesį į tai, kad yra daugybė būdų, kaip prisijaukinti kasdienybę ir ką daryti, kad atostogoms praėjus, nebūtų liūdesio.

Skaitykite toliau

Kaip iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą?

Kaip iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą?

Jei Lietuvos statistikos departamentas atliktų tyrimą dėl mėgstančių keliauti lietuvių skaičiaus nustatymo, jis leistų patvirtinti teiginį – keliauti mėgstančių yra daugiau. Ne tik vilniečiai ar kauniečiai mėgsta keliauti. Ne išimtis ir uostamiestyje gyvenantys. Klaipėdiečiai turi kelis pasirinkimus kelionės transportui, tai keltai, kurie kursuoja į Švediją ir Vokietiją. Kitas transportas yra skrydžiai lėktuvais iš Palangos oro uosto. Deja, bet Palangos oro uostas negali pasiūlyti kai kurių skrydžių krypčių pigiau, todėl klaipėdiečiams tenka rinktis Kauno, o dažniausiai sostinės oro uostą.

Skaitykite toliau

Nauda pasirinkus individualų keleivių pervežimą

Nauda pasirinkus individualų keleivių pervežimą

Lietuvoje kursuoja daug autobusų įvairiomis kryptimis. Ne išimtis ir Klaipėda Vilnius. Vos už keliasdešimt eurų labai lengvai galima pasiekti mūsų šalies sostinę. Autobusais važiuoti yra pigu, bet ieškantiems išskirtinio patogumo, tenka pasiieškoti kitų vežėjų ir šiek tiek primokėti.

Skaitykite toliau

Taisyklės taikomos pervežant siuntas ir keleivius

Taisyklės taikomos pervežant siuntas ir keleivius

Keleivių į oro uostus ir siuntų vežimas į Vokietiją, Belgiją, Olandiją ar kitas Europos šalis yra vienas iš tų procesų, kuris  paprastai neatsiejamas  nuo tam tikrų taisyklių.  Šių taisyklių yra būtina laikytis visiems tiems, kurie planuoja pasinaudoti šia paslauga. Kokios taisyklės yra taikomos dažniausiai?

Skaitykite toliau

Suraskime Vilniuje pigiausią taksą

Suraskime Vilniuje pigiausią taksą

Greičiausiai, kad tie, kurie pasakytų jog nemėgsta keliauti sulauktų daug kritikos. Kelionę galima pavadinti judėjimą bet kuria kryptimi poilsio tikslais arba tiesiog – susisiekimui. Nesvarbu, kad nekeliaujate į užsienį pasižmonėjimui ir kultūros bei gyvenimo palyginimui. Keliauti galima ir Lietuvoje, tas pats Vilniaus miestas traukia ne tik turistus iš Japonijos ar Kinijos, jį dažnai lanko ir lietuviai. Todėl daugumai naudinga gauti kelis patarimus, nes visi nori keliauti pigiai, bet brangiai atrodantis taksi sostinėje verčia atsisakyto panašių paslaugų.

Skaitykite toliau

dovana

Dovana poilsiui Palangoje dviems

Dovana poilsiui Palangoje dviems? Būkite atidūs!

Kad poilsis Palangoje dviems yra puikus pasirinkimas, dėl daugybės priežasčių galintis tapti preke, kurią norite įsigyti ne tik sau, bet ir padovanoti kitiems, pastebėti nesunku. Taigi, jei nuspręsite, kad poilsis SPA Palangoje dviems turėtų tapti dovana, atminkite, jog egzistuoja keletas dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį tuo atveju, jei nenorite prašauti pro šalį. Kokie jie?

Skaitykite toliau

Savanoriškas draudimas KASKO

Savanoriškas draudimas KASKO

Draudimas internetu – viena iš tų sričių, kuri turi labai daug įvairių pasirinkimų. Tarp daugybės įmanomų pasirinkimų nesunku pastebėti ir dar vieną. Tai – savanoriškas KASKO draudimas. Bene įdomiausia yra tai, kad didžioji dalis žmonių mano, kad savanoriškas draudimas KASKO gali apsaugoti tik nuo  nuostolių, kurie ištiktų tuo atveju, jei automobilis būtų pavogtas, sudaužytas arba  būtų užkluptas stichinės nelaimės.

Skaitykite toliau

Viešbučių Druskininkuose skirtumai

Viešbučių Druskininkuose skirtumai

Kuo skiriasi viešbučiai, kuriuose apsistojama pažintiniais bei poilsiniais tikslais

Kai kalbame apie viešbučius, vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia akcentuoti yra tas, kad pastarieji turi  ir labai daug panašumų, ir ne ką mažiau skirtumų. Kaip žinia, viešbučiuose yra apsistojama įvairiais tikslais, o bene dažniausi – pažintiniai bei poilsiniai.

Skaitykite toliau