Kaip iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą?

Kaip iš Klaipėdos pasiekti Vilniaus oro uostą?

Jei Lietuvos statistikos departamentas atliktų tyrimą dėl mėgstančių keliauti lietuvių skaičiaus nustatymo, jis leistų patvirtinti teiginį – keliauti mėgstančių yra daugiau. Ne tik vilniečiai ar kauniečiai mėgsta keliauti. Ne išimtis ir uostamiestyje gyvenantys. Klaipėdiečiai turi kelis pasirinkimus kelionės transportui, tai keltai, kurie kursuoja į Švediją ir Vokietiją. Kitas transportas yra skrydžiai lėktuvais iš Palangos oro uosto. Deja, bet Palangos oro uostas negali pasiūlyti kai kurių skrydžių krypčių pigiau, todėl klaipėdiečiams tenka rinktis Kauno, o dažniausiai sostinės oro uostą.

kaip iš klaipėdos

Klaipėdiečiai įsigiję lėktuvo bilietus iš Vilniaus oro uosto privalo pasirūpinti ir kelione nuo namų iki išvykimo vietos. Todėl dažnam tenka spręsti klausimą, kaip iš Klaipėdos lengvai nukakti į Vilniaus oro uostą. Tie kas keliauja dažnai žino, kaip pigiau pasiekti išvykimo vietą Vilniuje, bet jie taip pat gali patvirtinti, kad keliaujant pigiau, nejaučiamas tam tikras komfortas. Tad, pigios kelionės būna varginančios, o kur dar lagaminų tampymas… Pigiai susiplanavę kelionę Klaipėda Vilnius, visiems tenka organizuotis kelionę iki išvykimo į oro uostą vietą. Tai yra, iš namų, su sunkiu lagaminu ar keliais, teks nuvykti į autobusų išvykimo vietą, Klaipėdoje populiariausia stotelė yra automobilių stovėjimo aikštelė šalia Akropolio. Iš pusės, kurios vykstama į „Forum cinemas“ kino teatrą. Todėl prie išlaidų pigiai kelionei prisideda dar ir mokestis taksi, jei su tokiu vyksite. Arba, prisidės kuro sąnaudos, jei važiuosite savo automobiliu ar kas nors iš artimųjų pavežės.

Taip pat skaitykite:

Iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą galima nuvykti ir su komfortu. Ką tai reiškia? Už kelionę sumokėję šiek tiek daugiau Jūs gausite:

  • Būsite paimti prie namų durų ir pristatyti iki oro uosto Vilniuje durų;
  • Kelionės metu galėsite nemokamai naudotis internetu;
  • „Caffee time“ – vežėjų sąskaita;
  • Pageidaujantys galės žiūrėti pasirinktą filmą, vaizdo klipus ar klausytis muzikos.

Tenka pripažinti, kad tokie pasiūlymai mažina nuovargį kelionės metu, priverčia pasiklysti laike, todėl 3 valandų atkarpa prabėga nepastebėtai.

Tokias pervežimo paslaugas ir iš Vilniaus oro uosto į Klaipėdą parveža ekipažai iš Zuikiobilietai.lt, tereikia su jais susisiekti ir kelionė taps „trumpesne“, patogia ir nevarginančia.