Kelionėms pasitarnauja ir mikroautobusai

Kelionėms pasitarnauja ir mikroautobusai

Keliones mėgstame visi, kai kas nukanka kelis tūkstančius kilometrų, kad atsipūstų nuo darbų atostogų metu, o kitiems pakanka kelių šimtų kilometrų, kuriuos įveikia nuomotais mikroautobusais.

Auto nuoma Lietuvoje nėra apleista ir pamiršta paslauga. Anaiptol, šios paslaugos poreikis vis auga ir sunku pasakyti kur yra riba. Jei bandyti išsiaiškinti priežastį, kodėl auto nuomos punktų Lietuvoje yra tiek daug galima lygiagrečiai ir sau atsakyti. Kad automobilių ar mikroautobusų nuoma Lietuvoje privertė prikurti tiek paslaugo teikėjų, nes vartotojams auga ir poreikiai.

Kadaise, į vestuves buvo ieškomi vežėjai per pažįstamus, draugus ar giminaičius. šie savo ruožtu veždami vestuvininkus labai vargdavo žiūrėdami į besilinksminančius tuo tarpu kai jiems patiems būdavo privalu vairuoti transporto priemones. Argi čia dalyvavimas vestuvėse, kai tu blaivus vairuoji, o tavo artimieji ir giminaičiai smagiai linksminasi, juokauja ir beprotiškai smagiai leidžia laiką. Be to, jauniesiems būdavo sunku rasti prabangų ar jaunavedžiams tinkantį automobilį.

Suprantama, kad prieš vestuves, daugelis būsimų jaunųjų draugų organizuoja įvairius atsisveikinimo vakarėlius. Todėl dažnai nedideliai ar didesnei grupelei vyrukų ar merginų prireikia pasirūpinti ir maršrutu, kuriuo bus einama ar važiuojama. Žinoma, jei maršrutas parengtas pasivaikščiojimui, sunkumų kilti neturėtų, bet jei maršrute yra numatyti didesni susisiekimo atstumai, be transporto gali kilti ir nesklandumų. Štai tokiose mergvakarių ar bernvakarių šventėse ypač pigiai ir naudingai tarnauja mikroautobusai. Priklausomai nuo šventėje dalyvaujančių žmonių skaičiaus galima pasirinkti ir atitinkamą busiką. Kam samdyti 29 vietų mikriuką, jei žmonių susirenka vos 5-7 ar 10-12. Tokiam tikslui įgyvendinti tinka ir konkretų skaičių talpinantys mikroautobusai.

Įvairios įmonės organizuoja keliones savo darbuotojams. Tarptautinės ar Lietuviško kapitalo įmonės dažnai motyvuoja savo darbuotojus įvairiomis kelionėmis. Kartais juos veža į Lietuvoje įsikūrusias sodybas, kuriose pilna aktyvios veiklos, pavyzdžiui, baidarės, futbolo ar krepšinio aikštynai, kubilai, pirtys ir viskas ko reikia aktyviam poilsiui. Tokio poilsio užtikrinimui privalu turėti ir atitinkamą transportą. Ne visos įmonės turi mikroautobusus, kurie talpina 8 ar 28 žmones priklausomai nuo darbuotojų skaičiaus. Todėl dažną įmonę gelbėja nuomos punktai, kuriuose paprastai ir nebrangiai siūloma mikroautobusu nuoma Lietuvoje ir Europoje. Tokios nuomos atveria galimybes vykti į keliones ne tik Lietuvos teritorijoje, bet leidžia suplanuoti gan smagias keliones ir į užsienį.

Dažnai mikroautobusai gelbsti kelionėms ir darželius bei mokyklas. Tokia nuoma nėra brangi, todėl vaikams ar moksleiviams susimesti po 10-15 eurų kelionei nėra per didelis iššūkis jų tėvams. O suteikiamas vaikams džiaugsmas bus neišmatuojamas jokia valiuta, todėl nuomotis mikroautobusus naudinga, nes jie gali pasiūlyti juos įvairaus talpumo, nuo 8 vietų, jei tik tiek vaikų važiuoja į ekskursiją, turnyrą ar šventę. Taip pat galima pasirinkti ir 29 vietų mikriuką, kuriuo galima pervežti visą moksleivių klasę kartu su lydinčiais asmenimis, mokytojais ir tėvų tarybos nariais kelionėms.

Kelionėms

Kas reikalinga norint išsinuomoti mikroautobusą?

reikalavimai nėra sudėtingi, jei turite vairuotojo pažymėjimą su didesniu vairavimo stažu nei 2 metai, nesate praradę teisės vairuoti ir esate psichiškai adekvatus žmogus. Tai reiškia, kad mikroautobusų nuoma yra pasiekiama ranka kiekvienam turinčiam teises.

Belieka tik pasirašyti mikriuko nuomos sutartį, susimokėti užstatą ar mokestį už sutartas nuomos dienas ir wualia, imate raktelius, užvedate mikroautobuso variklį ir važiuojate ten, kur suplanavote ir Jūsų laukia smagi bei turininga kelionė.