Klaipeda Kauno oro uostas. Populiarūs pervežimo mitai.

Jei reikėtų įvardinti vieną mums labiausiai kenkiančių dalykų, tai neabejotinai tai būtų mitai, kurie mus suklaidina, pavagia mūsų laiką ir dar tampa priežastimi, dėl kurios dažnai priimame neteisingus sprendimus. Tačiau mes tikrai neturėtumėte jų toleruoti. Kur kas protingesnis pasirinkimas – susipažinti su mitais, susipažinti su tikrove  ir visada priimti tik pačius teisingiausius sprendimus. Na, o šį kartą jums siūlome susipažinti su keliais mitais, kurie gaubia pervežimo paslaugas.

Klaipeda Kauno oro uostas

klaipeda kauno oro uostas

Paslaugos  teikiamos tik kartą per parą

Bene vienas labiausiai paplitusių ir labiausiai žmones klaidinančių mitų yra toks: pervežimo paslaugos teikiamos tik kartą per parą. Iš tiesų, situacija gerokai skiriasi nuo ką tik aprašytos, kadangi šių paslaugų teikėjai supranta vieną paprastą dalyką – žmonės tokia paslauga yra reikalinga dažniau nei kartą per parą, todėl svarbu, kad poreikiai būtų išpildyti. Na, o lūkesčiai tikrai yra išpildomi su kaupu – galime rasti vežėjų, kurie tokias paslaugas, kaip pervežimo paslauga, pavyzdžiui Zuikiobilietai.lt Klaipėda Kauno oro uostas – Klaipėda teikia net 3 ar 4 kartus per parą.

Šiai paslaugau netaikomas išankstinis apmokėjimas

Dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti, yra susijęs su išankstiniu apmokėjimu. Daugelis žmonių yra linkę manyti, kad išankstinis apmokėjimas šiai paslaugai netaikomas,  tačiau tiesa kitokia – beveik visi vežėjai  savo teikiamoms paslaugoms taiko išankstinį apmokėjimą.

Paslaugą galima bet kada atšaukti

Kad aiškumo būtų ir dar daugiau, reikia paneigti ir dar vieną mitą, neva tokią paslaugą galima atšaukti kada tik panorėjus. Vis dėlto, turėtumėte įsiminti, jog yra kitaip: paslaugą galima atšaukti tik ik tam tikro termino, o kai kurie vežėjai apskritai nesuteikia galimybės to padaryti.

Pervežimo paslaugų kaina gali kisti

Daugelis žmonių yra linkę manyti, kad tokios paslaugos neturi apibrėžtos kainos, tačiau tai – ir vėl netiesa. Iš tiesų, tokios paslaugos turi apibrėžtą tikslią kainą, su kuria klientai gali susipažinti iš anksto. Tačiau, taip pat reikia pažymėti ir tai, kad paslaugos teikėjai pasilieka teisę keisti paslaugos kainą.

Pervežimo paslaugų negalima užsakyti internetu

Esame įpratę prie to, kad vis daugiau ir daugiau įvairių paslaugų galima užsakyti internetu, todėl metas paneigti ir dar vieną mitą, neva pervežimo paslaugos negali būti užsakomos internetu. Priešingai, nemaža dalis vežėjų suteikia galimybę užsakyti paslaugą internetu ir tai yra bene pats patogiausias būdas.

Daugiau informacijos ir apie kitus maršrutus http://skrydziaipigus.lt/veza-i-oro-uostus/