Nauda pasirinkus individualų keleivių pervežimą

Nauda pasirinkus individualų keleivių pervežimą

Lietuvoje kursuoja daug autobusų įvairiomis kryptimis. Ne išimtis ir Klaipėda Vilnius. Vos už keliasdešimt eurų labai lengvai galima pasiekti mūsų šalies sostinę. Autobusais važiuoti yra pigu, bet ieškantiems išskirtinio patogumo, tenka pasiieškoti kitų vežėjų ir šiek tiek primokėti.

Greičiausiai, kad daug keliaujantys jau turi savo individualius vežėjus. Kurie sulaukę jų skambučių iškarto skuba į oro uostą, kuriame nusileis keliaujančių bei klientų lėktuvas. Tokie paslaugų pirkimo pardavimo santykiai vyksta dėl to, kad daug keliaujantys nėra linkę gaišti laiko bei savo energiją kelionėms tarp gyvenamosios vietos ir oro uostų. Individualūs keleivių vežėjai todėl ir vadinami individualiais, nes suteikia paslaugą tik tiems, kurie ją užsisako ir yra pasirengę šiek tiek primokėti.

nauda

Zuikiobilietai.lt

Kokia gi naudą gauna užsisakę individualias pervežimo paslauga?

  1. Laikas. Pradėkime nuo to, kad sutaupomas keleivių laikas važiuojant iš Klaipėdos miesto į oro uostą sostinėje. Keleiviai paimami iš gyvenamosios vietos ir pristatomi iki pat oro uosto. Tuo tarpu pigesnių pervežimų bendrovės verčia klientus atvykti į tam tikrą sutartą vietą, nes išvykimas yra suplanuotas ne 2-3 keleiviams, bet visiems 15 ar net 20. Taip, tai yra pigu, bet ar patogu, čia – kitas klausimas.
  2. Kainos. Individualių keleivių pervežimų į oro uostus kainos skiriasi ne ženkliai. Svarbu atkreipti dėmesį į keliaujančių veiksmus. Dažnas, paslaugas pigiau užsisakęs keleivis tam, kad pasiektų pigių pervežimų bendrovę, papildomai užsisako ir taksi. Kad nuo namų, lagaminai būtų pristatyti į išvykimo vietą. Taigi, peršasi nedidelė išvada, kad pasirinkus pigų vežėją iš nustatytos vietos bendra kaina skiriasi neženkliai. Be to, ir keleivių pastangos, lagaminų perkėlimas, laukimas, taip pat kainuoja. Nebent, savo jėgas esate pernelyg nuvertinę.
  3. Patogumas. Ne paslaptis, kad net ir pigiausių paslaugų pervežimui į oro uostą iš Klaipėdos iki Vilniaus užsakovai nori patogumų. Deja, dažnai, pigiausią paslaugą įsigijusiems tenka ir patiems paplušėti. Gaišti laukiant atvykstančio autobuso ar vėluojančių keleivių. Lagaminus tenka taip pat pasikontroliuoti ir susidėti patiems. Bet pasirinkę individualų keleivių pervežimą Klaipeda oro uostas Vilniuje – paslauga suteikiama pristatant užsakovus nuo durų iki oro uosto durų. Taip, panašias paslaugas teikia ir didesnį keleivių skaičių pervežantys. Kas gali būti patogiau, jei važiuojama 2-3? Tarkim, kad suplanavote savo kelionę trise, todėl individualaus 3 asmenų pervežimo nėra nieko geriau. Jokių pasistumdymų prie autobuso. Saugus bagažas dar iki oro uosto ir jokių papildomų pašalinių trukdžių, kai į kelionę vyksta keleiviai, šiek tiek padauginę alkoholio.
  4. Atvykimas laiku. Negalima tvirtinti, kad vežantys iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą vėluoja. Ši mintis pritaikoma tiems išskirtiniams atvejams, kai pigus pervežimas reikalauja gaišti laiką laukiant kito keleivio. Tokių atvejų, kai vėluoja, pasitaiko dažnai. Dėl tokių ar panašių priežasčių, dalies keleivių atvykimas į Vilniaus oro uostą iš Klaipėdos gali užtrukti. Tai reiškia, kad suplanavę savo kelionę sklandžiai keleiviai gali pradėti jausti diskomfortą ir tam tikrą stresą. Vykstant 3 keleivių ekipažu, 99 procentai iš 100, kad kelionės iš Klaipėdos į Vilnių visada bus sklandžios ir laiku.

Taigi, individualių keleivių į oro uostus pervežimo paslaugos nauda yra akivaizdi. Suprantama, kad nuomonės gali skirtis, bet nauda tikrai yra, šito paneigti nepavyks.

Taip pat naudinga paskaityti: