Nesant nutikimui draudimu nesidomima

Nesant nutikimui draudimu nesidomima

Taip jau yra ir greičiausiai, kad tik lietuvių tarpe, jog kelionių draudimu ar šia transporto priemonei pradedama domėtis tik po asmeninių nuotykių. Nesant įvykiui draudimu nesidomima.

Keista, bet reikia sutikti su tuo, kad daugelis keliaujančių lietuvių yra taupūs, bet kas skaudžiausia, kad taupoma savo gyvybės sąskaita. Kaip suprasti šį teiginį? Nesudėtinga ir paaiškinti. Iš savo kelionių patirties prisiminkite, kiek kartų esate keliavę ir kiek kartų esate pasidomėję kelionių draudimu prieš išvykstant ir lengvai galėsite atsakyti sau į klausimą, kodėl…

Kodėl verta rinktis kelionių draudimą?

Visų pirma, nuo nelaimingų atsitikimų niekas nėra apsaugotas net ir Lietuvoje ir neduokdie, kad toks nutikimas įvyktų kitoje šalyje. Žinoma, daug lengviau reaguoti artimiesiems ir padėti būna tada, kai keliaujama į kaimynines šalis. Pavyzdžiui, tokioje Latvijoje, lengvai galima susikalbėti keliomis kalbomis, tai anglų ir rusų kalbomis. Estijoje ar Skandinavijos šalyse laisvai susikalbėsite angliškai. Bet ką darysite, jei atostogas pasirinkote Indijoje, Maroke, Indonezijoje ar Peru? Suprantama, kad susirasti angliškai kalbantį žmogų kitoje šalyje nėra sudėtinga, bet ar Jūs esate tikri, kad nutikus įvykiui, tai galėsite atlikti patys. Aplinkybės gali nulemti daug ką, net ir tai, kad nepavykstant susikalbėti, Jūsų gyvybei gali kilti kur kas didesnis pavojus ir labai didelėmis išlaidomis. Tai padaryti galima ne sudėtingai, internetu galima apdrausti viską, nuo kelionės iki gyvybės keliaujant.

Išvykus smagių kelionių į užsienį galvojama tik apie smagius dalykus, taip, taip elgtis ir patartina, bet kur kas smagiau jaučiasi tie, kurie prieš išvykdami į kelionę pasirinko kelionės draudimą. Draudimo rūšių yra įvairių, pavyzdžiui, dar nepradėjus atostogauti gali tekti labai nusiminti praradus savo bagažą su daiktais, kurie buvo lankstyti ir dėti į lagaminą kelionei. Tokių atvejų išvengimui ir yra prarasto bagažo draudimas tam tikrai sumai. Jei apsidrausite, nepagailėsite tų kelių eurų tikėtina, kad sugadintos kelionės pradžia nebus tokia liūdna kai gausite kompensacinę išmoką.

Kitas draudimo variantas

Lėktuvo skrydžio atidėjimas, kai Jums „trūk plyš“ privalu nukakti į tam tikrą kelionės atskaitos tašką, kad ji galėtų tęstis kitu transportu ir kitu maršrutu. Galima tik įsivaizduoti pasekmes, kai vykstant į tą pačią Peru, yra suplanuotas ne tik maršrutas, bet ir išvykimo grafikas, tad vėluojant lėktuvui galima pavėluoti į visas kitas transporto priemones, kurioms bilietai jau yra nupirkti. Tad tokiu atveju žlunga visi planai kelionės pratęsimui su jau turimais bilietais. Apsidraudus lėktuvo vėlavimą, pakilimą ir nusileidimą galima atgauti visas lėšas ir patirtus nuostolius kelionės metu, kai vėluota į visas transporto priemones dėl tam tikrų priežasčių.

nesant

KASKO draudimas keliaujant

Žinoma, kad kiekvienas rūpinasi savo automobiliu individualiai ir savanoriškas KASKO draudimas nėra privalomas, bet vykstant į kitas šalis automobiliu, draudikai rekomenduoja apsidrausti. Naudinga prisiminti, kad pigiausias automobilio draudimas internetu. Kam reikalingas KASKO žino beveik visi, bet ką jis gali užsienio šalyse, domėjosi retas. Tik įsivaizduokite, nusprendėte automobiliu vykti į ilgą kelionę, pavyzdžiui Monaką. Viskas labai sklandu, keli autobanai ir keli mokami keliai ir Jūs jau Monake, bet, nutiko taip, kad Jūs žinote ne visas vietines eismo taisykles, todėl dėl Jūsų kaltės įvyko auto įvykis, kuriame dalyvavo Jūsų automobilis ir kitas, ženkliai prabangesnis – Bugatti Veyron 16,4 Super Sport. Monakas – kur automobilių kainų niekas neskaičiuoja, todėl priklausomai nuo automobilio komplektacijos Bugatti Vayron 16,4 Super Sport gali kainuoti nuo 1,5 milijono iki kelių milijonų eurų. Tad pasitikėti savo jėgomis Monako gatvėmis ir be KASKO draudimo tikrai nepatartina. Būtų nuostolinga visą likusį gyvenimą dirbti žalos atlyginimui. Sutinkate? Taigi, nesant nutikimui draudimui nesidomima.

Taip pat skaitykite: