Puiki idėja savaitgaliui yra Barselona

Puiki idėja savaitgaliui yra Barselona

Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną – puiki idėja savaitgaliui

Savaitgalis aplanko kiekvieną, o dažnas iš mūsų turime puikias progas džiaugtis ir šiek tiek ilgesniais nei įprasta savaitgaliais – vietoje dviejų dienų dažnas turi laisvas tris dienas, o kai yra tiek laiko, tokiu atveju galima nuveikti ir šį tą iš tiesų turiningo. Klausiate, ką?

O pasirinkimų yra iš tiesų labai daug, tačiau ypač dėmesį verta atkreipti į trumpas savaitgalio keliones. Pastarosios gali būti vykdomos į Europos miestus, juo labiau, kad šiame žemyne yra iš tiesų labai daug dėmesio vertų miestų, kuriuos būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Vienas iš jų – Barselona. Atrodo, pastaroji tikrai turi kuo sužavėti. Viskas, ką reikia žinoti apie šį pasirinkimą, bus pateikta jau po kelių akimirkų.

Visų pirma, trumpai apie pačią kelionę. Šį puikų Ispanijos miestą galite pasiekti iš mūsų šalies oro uostų, o kelionė į jį netruks ilgai – tam prireiks vos trijų valandų.

Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas dalykas. Šis pasirinkimas yra ypatingas ir tuo, kad ne tik idealiai tinka savaitgaliui, bet ir tuo, kad egzistuoja pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną  – dažnu sėkmės atveju gali pakakti vos 3 eurų, kad pasiektumėte šį miestą. Norite dar paprastesnio, patogesnio bei galbūt pigesnio varianto? Rinkitės bilietus į šį miestą internetu.

Ne ką mažiau svarbu aptarti ir kitą dalyką. Jei vystate tik trims dienoms, tokio laiko tarpo tikrai pakaks, kad  neblogai pažintumėte šį miestą, tačiau svarbu akcentuoti, jog laiko nereikėtų švaistyti organizaciniams klausimams – viskas turi būti sustyguota iš anksto. Iš anksto turi būti parinkta ir jūsų nakvynės vieta – dar būdami savo namuose išsirinkite, kur nakvosite. Tai padarę sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti šio miesto pažinimui bei žymių vietų lankymui.

puiki idėja savaitgaliui

Dar viena priežastis, kodėl būtent šį miestą vertėtų  rinktis trumpai savaitgalio išvykai, yra ta, kad jame rasite visko, ko tik gali norėti jūsų širdis.  Kam žmonės paprastai skiria savo  savaitgalius? Jei tik yra galimybė, stengiasi užsiimti tuo, kas iš tiesų teikia malonumą ir teikia džiaugsmo. Būtent šiame mieste turėsite labai daug tokių galimybių: lankytis pasilinksminimo vietose, skanauti puikų maistą, kurio negali pasiūlyti lietuviški restoranai, sudalyvauti didžiuliuose išpardavimuose, aplankyti tokias vietas, kurių nėra mūsų šalyje, pavyzdžiui, ypač garsius muziejus.

Kaip matyti, priežasčių, dėl kurių būtų galima teigti, kad Barselona yra puikus apsirinkimas savaitgaliui, ne viena, o viešnagė puikiai nuteiks naujai darbo savaitei. Todėl pasinaudokite bet kokia proga keliauti, kurią siūlo pigus lektuvu bilietai internetu.

Galima važiuoti ir automobiliu, bet tada, Jūsų auto privalo būti tvarkingas ir draustas. Taip pat ir Jums verta pasidomėti kelionių draudimu, kad apsaugotumėte ne tik savo turto bet ir gyvybę nuo patirtos žalos.

Taip pat skaitykite: