Savanoriškas draudimas KASKO

Savanoriškas draudimas KASKO

Draudimas internetu – viena iš tų sričių, kuri turi labai daug įvairių pasirinkimų. Tarp daugybės įmanomų pasirinkimų nesunku pastebėti ir dar vieną. Tai – savanoriškas KASKO draudimas. Bene įdomiausia yra tai, kad didžioji dalis žmonių mano, kad savanoriškas draudimas KASKO gali apsaugoti tik nuo  nuostolių, kurie ištiktų tuo atveju, jei automobilis būtų pavogtas, sudaužytas arba  būtų užkluptas stichinės nelaimės.

Vis dėlto, tikroji situacija yra kitokia, ir, savaime suprantama, kur kas palankesnė kiekvienam vartotojui. Taigi, pats metas sužinoti, nuo ko dar apsaugo šios rūšies draudimas.

savanoriškas draudimas kasko

Išvengsite papildomo streso bei jaudulio

Jei vis dėlto, nutiktų taip, jog būtų pavogtas, apvogtas arba pažeistas automobilis, kuris nebuvo apdraustas, belieka tik įsivaizduoti, kiek daug streso bei jaudulio sukeltų ši situacija: tektų ne tik sukti galvą,  iš kur gauti pinigų žalai atstatyti, bet ir tikėtina, praleistumėte ne vieną  valandą kaltindami save, kodėl automobilio neapdraudėte anksčiau. Sakoma, kad būtent stresas bei jaudulys yra vieni didžiausių mūsų sveikatos priešų, todėl belieka tik pasirūpinti, kad tai patirtume kaip įmanoma rečiau. Tačiau ar taip ir bus, nemaža dalimi priklauso ne nuo ko kito, o tik nuo mūsų pačių – jei priimsite tinkamus sprendimus, išvengsite daugybės stresinių, didžiulį jaudulį keliančių situacijų. Kaip matyti, labai lengva yra užtikrinti, kad su automobilio netektimi ar pažeidimais susiję rūpesčiais neapkartintų nuotaikos.

Sutaupysite laiko

Tačiau tokie sprendimai, kaip savanoriškas KASKO draudimas internetu, padeda ne tik išvengti streso ar jaudulio – dėmesys atkreiptinas į tai, kad patyrus tam tikrų nuostolių, teks skirti ir papildomų pajamų, tam, kad galėtumėte pašalinti padarytą žalą. Savaime suprantama, šių pajamų uždirbimas reikalaus nemažai laiko išteklių, todėl belieka tik daryti išvadą, kad draudimas leidžia taupyti jūsų brangų laiką.

Daugiau dėmesio maloniai veiklai

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną privalumą, kurį jums dovanoja tokio pobūdžio draudimas: jį turintiems, neteks galvoti apie nemalonią situaciją, galvoti, ieškoti išteklių žalai atlyginti,  o tai reiškia, kad  labai daug dėmesio galėsite skirti tai veiklai, kuri yra maloni, atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius, mėgautis puikiu laisvalaikiu.

Kaip matyti, šios rūšies draudimas yra labai vertingas dėl įvairių priežasčių, o viena svarbiausių – apsaugos nuo įvairių nemalonumų.

Taip pat skaitykite: