Suraskime Vilniuje pigiausią taksą

Suraskime Vilniuje pigiausią taksą

Greičiausiai, kad tie, kurie pasakytų jog nemėgsta keliauti sulauktų daug kritikos. Kelionę galima pavadinti judėjimą bet kuria kryptimi poilsio tikslais arba tiesiog – susisiekimui. Nesvarbu, kad nekeliaujate į užsienį pasižmonėjimui ir kultūros bei gyvenimo palyginimui. Keliauti galima ir Lietuvoje, tas pats Vilniaus miestas traukia ne tik turistus iš Japonijos ar Kinijos, jį dažnai lanko ir lietuviai. Todėl daugumai naudinga gauti kelis patarimus, nes visi nori keliauti pigiai, bet brangiai atrodantis taksi sostinėje verčia atsisakyto panašių paslaugų.

Suraskite Vilniuje

Į Vilnių važiuojantys ir jo gražiausias bei garsiausias vietas aplankyti suplanavę lietuviai neturėtų bijoti taksi paslaugų vien dėl to, kad laikraščiai rašo apie jų padidintus įkainius. Atsiminę kelis patarimus ir juos panaudoję kelionės metu sutaupysite ne tik brangaus laiko, bet išleidę nedidelę sumą taksi paslaugos apmokėjimui aplankysite visas suplanuotas vietas Vilniuje be trukdžių.

Suraskime:

Taksi užsakymas programėle

Apsilankę internetiniame puslapyje Taxi Vilnius rasite ir galėsite nesudėtingai parsisiųsti ir įsiinstaliuoti programėlę savo telefone. Ši programėlė yra pritaikyta Android ir iOS telefonams, o naudotis ja galima ne tik Vilniuje. Papildomų miestų sąrašas gan platus, Lietuvoje siūlomos paslaugos Kaune, Jonavoje ir planuojama dar kituose miestuose. Galima tą pačią programėlę panaudoti ir Ukrainos bei Lenkijos miestuose. Tai unikali galimybė, kai vykstant į kitus miestus ar artimas šalis nebereikia ieškoti kitų programėlių taksi paslaugų užsakymui.

Ši programėlė yra nemokama, todėl bet kokiu atveju sutaupote, bet naudinga žinoti ir tai, kad taxi Vilniuje iškvietimo metu Jūsų programėlėje bus kaupiamos lėšos, taip vadinami bonusai. Tai unikali galimybė sutaupyti kelionės metu kitam važiavimui su taksi automobiliu. Pavyzdžiui, jei po Vilnių kelionės metu važinėjote tik taksi, tai ir bonusai kaupėsi pakankamai sparčiai, todėl vykstant į autobusų ar traukinių arba oro uostą išvykimui, sukauptus bonusus galėsite panaudoti taxi paslaugos apmokėjimui. Gali būti, kad ko gero pigiausias taxi Vilniuje iš pasirinkimo toks ir bus.

Taksi Vilniuje iškvietimas telefonu

UAB taksi paslaugos užsakymas vykdomas šiuo numeriu. Užsakymas yra nemokamas. Taip taip, jei nustebote šiuo pabrėžimu naudinga žinoti, kad kai kurios taxi bendrovės Vilniuje yra apmokestinusios savo telefono numerius papildomais tarifais. Todėl skambindami ir kviesdami taksi automobilį į savo telefono sąskaitą gaunate papildomą mokestį. Todėl taupantiems visada naudinga pasinaudoti nemokamu telefonu iškvietimui ir paslaugos užsakymui.

Taksi Vilniuje siūlo galimybe pasirinkti ir automobilį, todėl prisiskambinę nemokamu telefonu dispečerio prašykite ekonominės, komforto arba minivan (su daugiau vietų keleiviams) klasės automobilio. Nustebsite, kai galvodami, jog pigiausio taxi Vilniuje nėra, jį atrasite nesugaišdami tam laiko.

Naudinga žinoti:

Pigus taksi Vilnius.