Priežastys bilietų pirkimui

Priežastys bilietų pirkimui

Pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją: kokie priežastys tai lemia?

Vis dažniau ir dažniau galima išgirsti sakant, kad egzistuoja pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją.  Belieka tik vardinti galimybes, kurias suteikia būtent tokia prekė: tai – galimybė dažniau lankyti ten gyvenančius draugus ar gimines, grožėtis prancūziškų miestų dvasia, galimybė dažniau įsigyti šioje šalyje pagamintų prekių ar tiesiog… skaniai pavalgyti. Tačiau šį kartą nekalbėsime apie galimybes, o kalbėsime apie priežastis. Kas lemia, kad bilietai į Prancūziją ne taip jau retai kainuoja vos keliolika eurų?

Išpardavimai

Išpardavimai yra vienas iš tų veiksnių, dėl kurių, aviabilietai į šią šalį gali kainuoti ypač mažai.  Tiesa, reikia pastebėti, kad pastarieji netrunka ilgai. Taip yra dėl dviejų priežasčių:  arba neilgą išpardavimo trukmę nustato lėktuvų bilietų pardavėjai arba bilietai už žemą kainą greitai būna išpirkti ir jų tiesiog nelieka. Bet kuriuo atveju galima tik paraginti nedelsti – kuo greičiu įsigysite tuo geriau, o kad apie tokius išpardavimus sužinotumėte pirmieji, nepaleiskite progų pasinaudoti ir pagalbinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, naujielaiškiais, kurie jus informuos apie išpardavimus.

Tinkama kelionės laikas

Tinkamas kelionės laikas taip pat yra viena iš priežasčių, kodėl lėktuvų bilietai į Prancūziją kartais būna ypač pigūs.  Ir nors neretai žmones negali patys pasirinkti išvykimo datos (tai lemia kiti veiksniai), tuo atveju, jei tik yra tokia galimybė , vertėtų prisiminti, kad į šią šalį  nereikėtų vykti prieš didžiausias metų šventes, o taip pat ir likus vienai kitai savaitei iki visame  pasaulyje žinomų renginių ar festivalių – tuomet bilietų kainos būna šiek tiek aukštesnės.

Tinkamas pirkimo laikas

Tinkamas bilieto pirkimo laikas yra dar viena priežastis, dėl kurios, pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją yra dažnas reiškinys. Tiesa, reikia akcentuoti, tai priklauso nuo pačių pirkėjų – jei tik žinosite, koks laikas yra tinkamiausias, gali būti tikri, kad jūsų kišenėje atsidurs pigesni bilietai. Nedidelis atstumas

Kai sprendžiamas klausimas, kokia bus lėktuvų bilietų kaina, svarbų vaidmenį vadina ir atstumas. Reikia akcentuoti, kad Prancūzija nėra  labai nutolusi nuo Lietuvos, todėl nesunku suprasti, kodėl bilietai į šią šalį yra pigesni  nei į Kiprą ar Maroką.

Taigi, belieka tik apibendrinti visus veiksnius, kurie  nedidelę bilietų į šią šalį kainą. Tai – išpardavimai, tinkamas kelionės bei bilietų pirkimo laikas bei nedidelis atstumas.

Taip pat skaitykite:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.