Kaip išgyventi po atostogų

Kaip išgyventi po atostogų

Laikas po atostogų: kaip jį išgyventi?

Kad ir kaip  bebūtų gaila, vasara skaičiuoja paskutines dienas. Daugeliui žmonių vasara yra atostogų, po kurių tenka sugrįžti į darbą, ir nebūtinai mylimą, laikas. Dėl jau paminėtos ir daugelio kur kas mažesnių priežasčių, laikas po atostogų neretai būna vienas nemaloniausių etapų. Taigi, labai svarbu žinoti, kaip jį išgyventi. Ir tai padarysime šiandien.

Neužimta dienotvarkė

Vienas svarbiausių patarimų, kurį galima duoti, yra tas, kad dienotvarkė po atostogų, neturėtų būti labi tempta. Dauguma žmonių daro labai didelę klaidą: iš karto po atostogų imasi visų įmanomų darbų, manydami, jog tai yra pats geriausias metas jų atlikimui. Tačiau yra priešingai – bus kur kas išmintingiau, jei įprastą darbų virtinę įsibėgėsite iš lėto. Taip organizmas patirs kur kas mažesnį stresą, o ir nerūpestingą atostogų nuotaiką bus lengviau išsklaidyti. Taigi, visus neskubius darbus atidėkite vėlesniam laikui.

Raskite laiko maloniai veiklai

Jau aptarėme, kad pirmų kelių savaičių atostogų dienotvarkė neturėtų būti labai įtempta – leiskit organizmui iš lėto priprasti prie besikeičiančios tvarkos o kai kuriuos darbus, kurie nėra tokie jau ir skubūs, atidėkite vėlesniam laikui. Dėl šių priežasčių dienoje liks daugiau laiko, tad jokiu būdu nešvaistykite jo veltui,  o bent mažyte dalele  gyvenkite atostogų ritmu – pagal galimybes atsirinkite keletą užsiėmimų, kurie jos džiugino per atostogas ir tęskite jas toliau. Pavyzdžiui, jei per atostogas prisiminėte seniai užmirštą malonumą – knygų skaitymą ar pyragų kepimą, užsiimkite tuo ir dabar; jei atostogų metu vakarus skirdavote ilgiems pasivaikščiojimams, tai ir dabar raskite tam bent šiek tiek laiko.

Pasidovanokite sau mažytę kelionę

Didelė dalis žmonių per atostogas stengiasi ištrūkti iš gimtosios Lietuvos ir  aplankyti svečią šalį. Kodėl to nepadarius ir grįžus į darbą. Prisiminkite, kad egzistuoja toks pasirinkimas kaip pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją ir kitas šalis ir jokiu būdu nepraleiskite galimybės jų įsigyti. Pigūs  lėktuvų bilietai į Prancūziją ar daugelį kitų, netoli Lietuvos esančių šalių, gali  jums padovanoti puikų savaitgalį ir grąžinti bent dalelę tos šaunios atostogų nuotaikos.

Kaip matyti, būdų, kaip išgyventi laiką po atostogų, yra ne vienas. Tačiau bene pats geriausias  -turėti darbą, kuris primintų mažytę šventę – tuomet ir ne tiš pačių tolimiausių  bei gražiausių kampelių norėsis grįžti kuo greičiau.

Informacija pasidomėjimui: