Dar ne visi pajuto poilsio naudą

Dar ne visi pajuto poilsio naudą

Pavasariui tik įsibėgėjant, daugelis lietuvių pradeda žvalgytis į poilsio pasiūlymus. Kas „gaudo“ paskutinės minutės keliones į bet kurią šalį, svarbu, kad pigiau, o kitiems, toli vykti nėra taip svarbu, svarbiau smagiai pailsėti.

Šiai žmonių grupei, kurie labiau renkasi poilsį Lietuvoje neretai tarnauja įvairūs portalai, pavyzdžiui tokie kaip nakvok.lt, noriunoriunoriu.lt, makalius.lt ar kiti ne ką prastesnius pasiūlymus turintys. Todėl atrasti sau tinkamiausią ir priimtiniausią variantą poilsiui nėra sunku.

Dar ne visi

 

Poilsio pasiūlymai

Privalu sutikti su nuomone, kad visi žmonės yra skirtingi, todėl ir vietas poilsiui renkamasi ne dėl mados, bet  dėl asmeninių poreikių tenkinimo – geresnio poilsio. Todėl tokioms žmonių grupėms jokiomis akcijomis nepriviliosi, jie žino ko nori, tad daugelis jau žino kur ieškos ir tiki, kad tikrai atras.

Palanga

Ne visi norintys pailsėti renkasi Palangos kurortą, nes ne visi supranta poilsį, kai aplinkui tiek daug žmonių. Bet yra ir tokių, kuriems didelė masė žmonių yra kur kas priimtinesnė, nei buvimas dviese ar trise. Tad, dar ne visi lankėsi Palangoje sezono metu.

Šventoji

Teko girdėti, kad Šventojoje pailsėti planuoja kur kas daugiau žmonių, nei Palangoje, bet didysis kurortas randasi visai šalia, tad kaip neužsukti į Palangą būnant Šventojoje.

Klaipėda

Daugelį Lietuvių bei užsienio piliečių miestas prie jūros traukia nesvarbu kokiu metų laiku. Klaipėdos miestas kurorto statuso neturi, bet jame ir gan dažnai lankosi itin dideli kruiziniai laivai, kurie atplukdo po kelis tūkstančius turistų, o kur dar autobusų reisai iš Vokietijos. Bet daugiausia svečių miestas sulaukia per „Jūros šventę“. Liepos mėnesį vykstančioje šventėje galima priskaičiuoti apie milijoną turistų. Tad norintys pasismaginti ir papramogauti, tikrai ras sau tinkamiausią erdvę tam.

Nida

Aukščiau paminėti autobusai su vokiečiais buvo paminėti ne veltui. Nors jų tikslas yra pasiekti Klaipėdos miestą, jis yra tarpinė stotelė jų kelionei. O galutinis turistų iš Vokietijos tikslas yra garsioji Nida. Tai visiškai kitoks kampelis poilsiui, nei bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. Jei nors kartą buvote poilsio Nidoje neleisite sumeluoti, kad ten lyg kitame pasaulio pakraštyje, nors daugelis ir kalba lietuvių kalba.

Dar ne visi lankėsi kaimo turizmo sodybose

Europinių lėšų įsisavinimo bumo banga jau atsitraukė. Tie kas prašė paramos jau įsikūrė pakankamai plačiai ir naudingai ieškantiems poilsio. Įvairiose sodybose lankosi ir įvairūs poilsiautojai. Kas iš užsienio atvyksta pasidomėti lietuviškų tradicijų subtilybėmis ir susipažinti su mūsų kultūra, kas atvyksta ir iš Lietuvos.

dar ne visiKai kuriose sodybose švenčiamos net ir vestuvės. Tokias sodybas taip pat reikia priskirti prie aukščiausių sodybos įvertinimų. Vestuves keliantys sutuoktiniai visada žino kokios šventės jie nori ir toks pasirinkimas yra aukščiausias vestuvininkų įvertinimas. Pailsėti nuo miesto šurmulio čia taip pat įmanoma, be to, tokiose sodybose galima atrasti ir įvairių atrakcijų, todėl kaimo turizmo sodybos Lietuvoje ne ką prastesnės už aukščiau išvardintus miestus.

Tokios progos paleisti negalima, mikroautobusą išsinuomoti vieni juokai, todėl kurortą pasieksite iš bet kurios Lietuvos vietos. Jei galvojate, kad kainos „kandžiojasi“ reiškia, kad dar nepasinaudojote paslauga, kurią siūlo busiukonuoma.lt pigiau. Užpildę ir pateikę užklausimo formą labai greitai gausite atsakymą. Be to, kai susimeta būrys draugų, ištirpsta net ir pačios didžiausios sumos – busiukonuoma.lt.

Taip pat skaitykite:

Taigi, pasirinkti vietą poilsiui nėra sudėtinga, pasiūlymų tikrai daug, todėl, jei žinote ko norite ir ieškote, poilsio pasiūlymų sąrašai bus tik įrankis naujiems atradimams.

SEO straipsniai – seo.itturas.lt